امروز: دوشنبه 27 فروردین 1403
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن

پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن دسته: پکیج های درمانی روانشناسی
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 43 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 27

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن در 27 صفحه فارسی در قالب فایل ورد قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 78,000 تومان

خرید

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن در 27 صفحه فارسی در قالب فایل ورد قابل ویرایش

ویژگی های فایل:

مبانی نظری و اصول آموزشی در جلسات درمانی

27 صفحه ورد قابل ویرایش

با فونت B lotus سایز 14 و فاصله خطوط 1.5

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت کامل و شرح جلسات برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

این محصول مناسب برای دانشجویان، اساتید، روانشناسان، کلاسهای آموزشی، کنفرانسها، وبینارها، متخصصین و سایر رشته های مرتبط می‌باشد.


نمونه ای از مبانی نظری و جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

شروع جلسات آرامش آموزی
 شماره یک
    با نفس های عمیقی که به تو آرامش می دهد ، شروع می کنیم . مشکلات ، افکار وترس ها را بیرون بریز. درست مثل اینکه آنها را در بادکنکی دمیده ای وبه دست باد می سپاری . وقتی آماده شدی ، اگر چشمانت را تا به حال نبسته ای به آرامی ببند وحالا بگذار موجی از آرامش سراسر بدنت را فراگیرد. می توانی این احساس را گسترش دهی واگر دوست داری رنگی را که به تو آرامش می دهد ، با این احساس همراه کنی واگر باز میل داری کلمه ای مثل سکوت یا آرامش را خودت تکرار کن. بگذار آرواره ، گردن وشانه هایت از تنش رها شود.
    از تو می خواهم تلاش کنی وبه خاطر بیاوری که در یک کلاس درس نشسته ای ، مدرسه ای با نیمکت های چوبی قدیمی ، یک بخاری گرم ومطبوع ویادگارهایی که روی نیمکت ها کنده شده اند. صدای همکلاسی هادر اطراف توبه گوش می رسد. معلم در پای تخته سیاه درس را با گچ روی تخته می نویسد. وقتی تخته سیاه پر می شود ودرس ها نوشته شد ، او تخته پاکن را بر می دارد وتخته را پاک می کند. حالا تواین کار را بکن . صفحه ضمیر خاطر خود را پاک کن و تخته سیاه ذهنت را پاکیزه کن . درست مثل این که برای درس جدید و تجارب جدید آماده می شوی.
    زمانی که صفحه ذهنت  را برای تصورات ، کلمات ودرس های جدید آماده کردی ما به یک سفر خواهیم رفت .  می دانی عازم کجا هستیم ؟ ماهیچ جای خاصی نمی رویم .به گوشه ای از دنیا می رویم که مال توست ، جای مخصوص تو با رنگ های زنده ، بوهای خوش وصدها ، خودت را در آن جا یی که برای خودت تصور می کنی قرار بده حالا تو در آن جا هستی . یک کمینگاه ومحل ساکت پیدا کن که بتوانی در آن جا کاملا راحت باشی واستراحت کنی . لحظه ای در آن جا برای جذب انرژی زمین و آسمان توقف کن وزمانی را صرف شفا دادن خودت کن. اگر در آن جا مشکلی در بدن یا فکرت روی داد ، به خودت توجه کن تا آن را از بین ببری . با هر روشی که دوست داری این کار انجام بده  دوباره به خودت توجه کن . تنها در این جاست که تو می دانی کجا هستی.
سکوت ، ( 50 الی 60 ثانیه همراه با پخش موزیک )
وقتی این کار را انجام دادی ، خودت را آماده کاری کن . ما می خواهیم  پلی از پناهگاه تو به سوی دنیا بزنیم حالا برای این کار آماده شو . همه اجزاء وجودت را آماده سفر کن واگر چیزی در تو دارد که نیاز به ترمیم دارد ، آن ها را با علاقه ترمیم کن . بعد نگاهی به پلی که ساخته ای بینداز ، چقدر وسیع ، چقدر بزرگ وچقدر قوی است .
زمانی که تو شروع به عبور از پل نمودی، همه افراد زندگی تو ظاهر خواهند شد. دوستان ، فامیل ، همکاران ، مردمی که انواع واقسام روابط را با آنها داری. آن ها را به حال خودشان رها کن . نگاه کن وببین چه تغییری در احساست نسبت به آن ها رخ می دهد . درحال حاضر هر احساسی که داشته باشی ، مناسب است.
زمانی  که آن را کامل کردی ، به راهت ادامه بده . ولی اگر احتیاج داری که آن جا بمانی می توانی باز هم به آن ها برسی . هم چنانکه در راهت به سمت پایین گام بر می داری ، می توانی خانه قدیمی با باغی وایوانی در کنارش ببینی . به باغ برو واز پله های ایوان بالا برو ووارد خانه شو اتاق نشیمن را پیدا کن ، زمانی که آن را پیدا کردی برای یافتن صندوقی به اطراف نگاه کن.
دقت کن ، ممکن است صندوق در گوشه ای قدیمی وخاک آلود  ویا در یک جای بلند باشد آیا قبلا برای هدفی به آنجا نگاه کرده ای ؟ وقتی صندوق را پیدا کردی آن را باز کن وببین چه چیزی درون آن قرار دارد . در حالی به درون صندوق می نگری دوست داری قلبت چه هدیه وپیامی به تو بدهد.
سکوت ، (50 الی 60 ثانیه همراه با پخش موزیک )
زمانی که پیام درون صندوق را پیدا کردی ، آن را قسمتی از خودت بکن بعد به سمت بالا وایوان بیا وبه باغ برگرد وجایی را پیدا کن که دوست داری دانه ای بکاری وزیبایی بیشتری خلق کنی . بعد از آن که دانه را کاشتی در تاریکی بنشین . توجه ات را به این جلب کن که دانه شبیه چیست ؟ تو می دانی که چگونه می توان رشد کرد. می دانی چه راهی به سمت بالا می رود ؟ وچه راهی به سمت ریشه ها می رود ؟ تو می دانی در تاریکی چیزی را نمی بینی ولی  می توانی احساس کنی وبدانی .
سکوت (50 الی 60 ثانیه همراه با پخش موزیک )
ریشه ها را برای این که تغذیه ات کنند در پایین قرار بده تا قدرتی را که برای چنگ زدن به چیزها لازم داری به تو بدهند . بعد رشد می کنی ومشکلات و موانع را به کنار ی می گذاری تا این که در مهتاب شکوفا شوی . اندام هایت را در امتداد آسمان کش می دهی. رشد میکنی وجوانه می زنی وشکوفه می دهی. آن شخص زیبای منحصر به فردی که قبلا بودی خواهی شد فقط گلبرگ های مخملی ، بوی خوش ورنگ های زیبا را احساس کن در جایی که هستی رشد می کنی جوانه می زنی و شکوفه می دهی.آن شخص زیبای منحصر به فردی که قبلا بودی خواهی شد. فقط گلبرگ های مخملی ، بوی خوش ورنگ های زیبا را احساس کن . در جایی که هستی رشد می کنی ، جوانه می زنی وشکوفه می دهی.
زمانی که این کار را انجام دادی گل ها را قسمتی از وجودت کن وبه سفرت ادامه بده . تو به جایی مطمئن وساکت که من دوست دارم تو در آن جا دراز بکشی ویا بنشینی خواهی رفت وبه اندازه ای کوچک خواهی شد که بتوانی وارد بدنت خودت شوی، به داخل بدنت برو وهر سلول آنرا به سوی نور وعشق باز کن . اندام هایت را هماهنگ کن وبه آنچه که می گویند گوش بده . به درون بدنت برو ،آن را مرمت کن ، دوباره بساز وخلق کن . در راهروهای  ذهن ومغزت را ه برو . درها را باز کن ، قفسه های آن را از موضوعات قدیمی پاک کن ، دریچه را بچرخان وآن ها را به سمت فضا های مختلف بدنت که می خواهی تغییری در آن ها ایجاد کنی بر گردان تا خویشتن جدید ، نفری نو ویک من تازه خلق کنی.
سپس در آینه به این خویشتن جدید ، به این آفرینش تازه نگاه کن. آنچه را که می بینی منعکس کن وخودت را بپذیر . با خویشتن جدیدت یکی شو وسپس بگذار این خویشتن جدید آرام آرام به درون وتنفس تو باز گردد. با آرامش تنفس کن . آرام آرام برگرد ، بیدار وهوشیار اما همچنان آرام ورها وهنگامیکه موسیقی وصدا متوقف شد به اتاق باز گرد و هر وقت آماده بودی ، چشمان جدیدت را باز کن .

قیمت فایل فقط 78,000 تومان

خرید

برچسب ها : پروتکل آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن , پکیج درمانی مراقبه و ریلکسیشن , آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن , دانلود پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن , خرید پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن , جلسات پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن , دانلود پکیج آرامش آموزی و مدیتیشن

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر