امروز: دوشنبه 7 فروردین 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

نمونه انجام شده آزمون رورشاخ - دانلود نمونه اجرا شده تست رورشاخ (نمونه دوم)

نمونه انجام شده آزمون رورشاخ - دانلود نمونه اجرا شده تست رورشاخ (نمونه دوم) دسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 1712 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 14

نمونه انجام شده رورشاخ

قیمت فایل فقط 7,200 تومان

خرید

تعداد صفحات: 14

نوع فایل: WORD

فایل هدیه:

کارت های رورشاخ (10 کارت)

راهنمای نمره گذاری و تفسیر رورشاخ (55 صفحه)

قسمتی از متن:

تعیین کننده ها

میزان بالای پاسخهای F نشان دهنده توانایی آزمودنی در كنترل و به تعویق انداختن عواطف می باشد. به طوری که وی قادر است عاطفه مربوط به تعارض را به طور موقت به تاخیر بیندازد. تعداد کم حركت انسانی و یا حیوانی نیز خودانگیختگی كم ، عدم هم حسی ، انعطاف ناپذیری و وجود مشكلات ارتباطی را نشان می دهد .

بررسی سایر مقیاسها هم به نتایج مشابهی می انجامد . به طوری که تعداد پایین پاسخهای رنگ ( C و CF وFC ) نشان دهنده فردی است که سعی دارد تظاهرات هیجانی خود را سركوب کند. این فقر هیجانی آزمودنی با فقدان پاسخهای T مورد تایید قرار می گیرد. فقدان این نوع پاسخ نشان می دهد كه شخص از جستجوی روابط هیجانی با معنا دست برداشته و به نوعی درون نگری پرداخته است . تعداد بالای پاسخ ها و وجود دو پاسخ FV نشان گر این توانایی درون نگری است.

محتوای پاسخ ها

بررسی محتوای پاسخها نیز كناره گیری آزمودنی از روابط عمیق میان فردی را مورد تایید قرار می دهند . تعداد اندك پاسخهای H نمایانگر فقر روابط عاطفی، سطح پایین همدلی و مردم گریزی است . بالا بودن تعداد پاسخ های Hd در مقایسه با H نیز گواه بر تماس محدود شخص با دیگران و وجود اضطراب و ناایمنی در روابط میان فردی می باشد. وجود این احساس ناایمنی با توجه پاسخ های الفبا در این پروتکل قابل تایید است.

علاوه بر این تعداد کم محتوا های انسانی نشان دهنده گرایش آزمودنی دراستفاده از دفاع های محدود شده است. این مطلب با میزان بالای پاسخ های حیوانی مورد تایید قرار می گیرد. درصد نسبتا بالای پاسخ های A نیز نشانگر آن است که آزمودنی از روش همگانی و قابل پیش بینی برای پاسخ دادن استفاده می کند.

فهرست مطالب:

جدول پاسخ های آزمون رورشاخ

تاریخچه شخصی

خلاصه ساختاری:

بخش اصلی

بخش اندیشه پردازی

بخش عاطفی

بخش میانجی گری

بخش پردازش

بخش میان فردی

بخش ادراك خویشتن

تحلیل ساختاری:

محل ادراک

تعیین کننده ها

محتوای پاسخ ها

نسبت ها، درصد ها و اشتقاق ها:

بخش اصلی

بخش اندیشه ورزی

بخش عاطفی

بخش میانجی

بخش پردازش

بخش میان فردی

بخش ادراک خویشتن

خلاصه و نتیجه گیری

قیمت فایل فقط 7,200 تومان

خرید

برچسب ها : نمونه اجرا شده آزمون رورشاخ , دانلود نمونه اجرا شده تست رورشاخ , نمونه تفسیر آزمون رورشاخ , نمونه تفسیر تست رورشاخ , نمونه انجام شده تست رورشاخ , نمونه انجام شده آزمون رورشاخ , نمونه انجام شده رورشاخ , نمونه آزمون رورشاخ , نمونه تست رورشاخ , دانلود تست رورشاخ , انجام تست رورشاخ , تفسیر و نمره گذاری رورشاخ , کارتهای آزمون رورشاخ , تفسیر آزمون رورشاخ

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر